English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب

فرماندار تکاب : فرهنگ سازی و آموزش یکی از مهمترین و مناسب ترین راههای حل مشکلات بهداشتی است

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب ببیستم  تیر ماه سالجاری جلسه شورای بهداشت . سلامت و امنیت مواد غذایی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان تکاب با حضور فرماندار . سرپرست شبکه بهداشت و درمان و روسای ادارات برگزار گردید .


مکرمی فرماندار تکاب در این جلسه حل مشکلات بهداشتی شهر را وظیفه تمامی ادارات عنوان کرد و افزود تمامی ادارات شهرستان باید در راستای رفع مشکلات بهداشتی شهرستان همکاری و تلاش خود را به کار گیرند .

فرماندار تکاب ادامه داد  برای رفع مشکلات بهداشتی باید همه ادارات در راستای حیطه وظایف خود و حتی مردم به سهم خود در حل مشکلات بهداشتی شهرستان قدم بردارند چرا که داشتن شهر زیبا و شهر سالم  منوط به تلاش و همت همگانی است .

مکرمی فرهنگ سازی و آموزش را یکی از راههای مناسب و مهم در رفع مشکلات بهداشتی برشمرد و اظهار داشت نقش مردم در مسایل بهداشت شهری نقش بسیار اساسی است پس باید با آموزش و فرهنگ سازی و نیز اطلاع رسانی مناسب باید در این راستا برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم  چرا که  رفع بعضی از مشکلات بهداشتی شهرستان نیاز به امکانات و تجهیزات ندارد و با آموزش حل و فصل خواهد شد . 


دکتر سعیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب نیز در این جلسه اهمیت همکاری و هماهنگی ادارات را در رفع مشکلات بهداشتی مهم توصیف کرد و افزود اگر تمامی ادارات در رفع مشکلات بهداشتی شهرستان دلسوز باشند میتوان شهری سالم و بهداشتی داشت

سرپرست شبکه بهداشت به برنامه ریزی و اصلاح زیر ساختها نیز اشاره کرد و افزود با برنامه ریزی مناسب و مدون و قابل اجرا میتوان قدمهای مثبت در رفع مشکلات بهداشتی شهرستان برداشت .

وی ادامه داد موضوع سگهای ولگرد و زباله های شهری جزو مهمترین مشکلات بهداشتی این شهرستان می باشد که متاسفانه با توجه به شرایط موجود این موضوعات موجب نارضایتی مردم گردیده که باید با برنامه ریزی مناسب و همکاری تمامی ادارات مربوطه در حیطه وظایف خود این مسائل هر چه سریعتر حل و فصل گردد .

 

 

 


٠٨:٤٨ - شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٦٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٠خروج